Bestyrelse

 
Formand                           Næstformand
Lizette Nordquist                                    Tine Tange Beuchert 
lnordquist@outlook.dk                               tinetange@gmail.com 
 
                            
 
 
  
 
 
 
Sekretær                                   Kasserer
Jeannie Christiansen                                           Sonja Bay
 Jeannie15@live.dk                                                bay@fakse-net.dk
                                                                               Tlf. 21 48 12 77 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bestyrelsesmedlem               Bestyrelsesmedlem
 Jes Johansen                                                   Kim Lunddal                 
 J.fj@live.dk                                                       Klunddal@yahoo.dk
 
 
                                                                        
 
 
 
 
Bestyrelsesmedlem
Marie Israelsen
marie.nobis@gmail.com
 
 
 
 
 
 Suppleant                               Suppleant
Nadia Butt                                                        Stine Skotte
Nadiabutt@live.dk                                             Stine_skotte@hotmail.com
 
                                                 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bliv frivillig i FIF
 
Føler du en tilfredsstillelse ved at gøre noget for andre? 
 
Har du engagement, lyst og interesse i, at bruge nogle frivillige timer i FIF, så kontakt formanden for at høre mere.
 
Vi har opgaver af forskellig karakter, både administrativt og aktivt. Vi har både store og små opgaver, så uanset hvor meget tid du har til foreningsarbejde, er du velkommen til at kontakte os.
 
 
Faxe Idrætsforening | CVR: 30269004 | Solvænget 22, 4640 Faxe - Danmark | Tlf.: 20283217